Lokomotiva si poradila hladce s Varnsdorfem

Snadná výhra domácích házenkářů nad slabým Varnsdorfem přinesla až druhá půle 29 :15 (13:8).
Varnsdorf přijel do Lípy s osmi hráči do pole a očekávala se jasná výhra domácích, ta se rodila celkem složitě. Prvních cca 15 min. bylo až nějak moc vyrovnaných Lokomotiva zahazovala, chybovala a Varnsdorfu dovolila držet krok v zápasu. Pětibrankový rozdíl se zrodil až v posledních deseti mintách prvního poločasu.
Druhý poločas byl však zcela jasný a fakticky šlo jen o brankový rozdíl. Předvedená hra obou soupeřů však byla podprůměrná. Jediné pozitivní tak bylo vítězství 29:15.

Průběh utkání:
10. min 5:3, 22. min 9:8, 30 min. 13:8
40. min 18:10, 50. min. 23:13, 59. min 28:15

Vyločení 2:2

Sestava Loko: Jirousek - Knap 7, Duben 6, Pavlíček 5, Volf 5, Pospíšil 2, Drobný M. 2, Drobný J. 1, Hejl 1