První zápas jara, první prohra jara, druhá v sezóně.
Tak začala neslavně jarní částo zápasů Severočeké ligy. Výsledek zápasu se zrodil až v druhém poločase, když první poločas ovládla Lokomotiva a vyhrála ho 11:10.
Začátek zápasu vyšel jednoznačně lépe hostující Lokomotivě. V útoku se dařilo a i obrana pracovala celkem kompaktně. Jablonec sice nepouštěl Lípu do velkého vedení a držel se v dostřelu. Hlavní oporou v prním poločase byl Svoboda, který svýmí zkušenostmi se dokázal prosadit proti celkem tvrdé obraně. Lokomotivě se i dařilo v útoku, sic tu bylo i několik neproměněných šancí. Výsledek poločasu 11:10 pro Lípu byl odpovídající předvedené hře.

Druhou půli začala lépe zase Lokomotiva, tak však svým neproměňování a hlavně zhoršenou hrou v obraně Jablonci do 40 minuty vyrovnat a nádledně se i dostat do vedení, na které už hostující Lípa nedokázala reagovat. Hlavní hvězdou domácích a našim strašákem se stal Tomáš Háma, který na konec vstřelil 12 branek, což byl hlavní faktor druhého poločasu.
Lípa se velmi těžko prosazovala, i přesto že ji celkem vycházela střelba z dálky. Když jsem se dostali do šance tak jsme ji nedokázali využít. Jablonec si udržoval stále dvoubrankové vedení.
Možnost změny měla Lokomotiva v posledních dvou minutách, když získala tři ztracené míče, své příležitosti nevyužila a druhou půli i celý zápas tak vyhrál domácí tým, za hru ve druhém poločase i zaslouženě.