Allowance s.r.o.

Allowance s.r.o.

Allowance s.r.o.

ALLOWANCE s.r.o. je společnost zabývající se množstvím různých poradenských služeb.

Zabýváme se konzultační činností při získávání dotačních prostředků z operačních programů EU a státního rozpočtu, zpracování plánů financování pro tyto projekty, organizační zajištění výběrových řízení a řízení projektů v realizační fázi.

Jsme si vědomi, že dotační programy jsou značně nepřehledné a pravidla pro poskytování dotací se často mění. Jsme proto připraveni pomoci žadatelům v jakékoli fázi přípravy žádosti tak, aby proces získání dotace byl úspěšný a pokud možno co nejkratší. Samozřejmě jsme připraveni zpracovat i celou žádost.

Specializujeme se na projekty v oblasti podpory školství a vědy a výzkumu, rozvoje lidských zdrojů, životního prostředí, průmyslu a podpory podnikání, rozvoje IT a další. 


PREZENTACE SPOLEČNOSTI

08.04.2009 19:04:21
slavekvnovotny
Co je to Házená?
Házená je kolektivní míčový sport, ve kterém proti sobě nastupují dva sedmičlenné týmy. Její počátky mají prapůvod už v míčových sportech starého Řecka. Hry tehdy sloužily dospělým jako forma zábavy nebo obřadu a dětem jako příprava na dopělost. Staří Římané provozovali míčové hry dokonce jako léčebný prostředek. Házenou(tehdy pod názvem Handbold) vymyslel dánský učitel Holger Nielsen v roce 1898. První pravidla vyšla v roce 1906. V Německu se v roce 1911 objevila varianta hry, ve které proti sobě nastupují dva jedenáctičlenné týmy, tzv. velká házená. Ta byla v roce 1936 na programu olympijských her v Berlíně.

Copyright reserved Lokomotiva Česká Lípa
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one