V sobotu se hrál zápas proti Jablonci v Tanvaldské hale.
Muži Loko Česká Lípa se v sobotu 21.3. 2009 zúčastnili již tradičního řípravného turnaje v Mladé Boleslavi. Tento turnaj je vždy herní prověrkou před nadcházející jarní částí.
Žáci Lokomotivy se zůčastnili několika zimních přípravných turnajů. Můžete se kouknout na fotky z Tanvaldu
luz 005.jpg
luz 006.jpg
luz 007.jpg
luz 008.jpg
luz 009.jpg
Tak tady máme rozlosování na jarní částo soutěží, muži tak jako žáci začínají svou soutěž v sobotu 4.4. 2009 v Jablonci, žáci od 12,00 hod., muži od 14,00 hod.

Rozpis ke stouhnutí zde - www.hazena.ceskalipa.org/ROZLOSOVÁNÍ ZÁPASŮ-jaro 09.pdf
Tak asi tak po měsíci a kousku konečně došlo i na fotky z podzimních kuželek. Některé jsou malinko mázlé, nemělo cenu je však mazat. Fota najdete pod tímto odkazem - Foto.
Pěkné pokoukání a v kuželkárně zas na viděnou.


VESELÉ VÁNOCE A ŠŤASTNÝ NOVÝ ROK VÁM PŘEJÍ HÁZENKÁŘI ČESKÉ LÍPY
Česká Lípa - Přestože nejsou házenkáři českolipské Lokomotivy letos v Severočeské lize jasnými favority a po podzimu jim patří druhé místo, jsou se soutěží velice spokojení.
Na dnešním turnaji starších žáků a mladšího dorostu v Praze-Vršovicích vybojovali Českolipští žáci jeden zápas proti Ústí nad Labem.
Nový partner českolipské házené - obrázek

Nový partner českolipské házené - obrázek

Házenkářský oddíl Lokomotiva Česká Lípa získal dalšího partnera pro rozvoj českolipské házené.
Muži Loko Česká Lípa jsou v polovině soutěže na druhém místě se stejným počtem bodů jako vedoucí Most.
Co je to Házená?
Házená je kolektivní míčový sport, ve kterém proti sobě nastupují dva sedmičlenné týmy. Její počátky mají prapůvod už v míčových sportech starého Řecka. Hry tehdy sloužily dospělým jako forma zábavy nebo obřadu a dětem jako příprava na dopělost. Staří Římané provozovali míčové hry dokonce jako léčebný prostředek. Házenou(tehdy pod názvem Handbold) vymyslel dánský učitel Holger Nielsen v roce 1898. První pravidla vyšla v roce 1906. V Německu se v roce 1911 objevila varianta hry, ve které proti sobě nastupují dva jedenáctičlenné týmy, tzv. velká házená. Ta byla v roce 1936 na programu olympijských her v Berlíně.

Copyright reserved Lokomotiva Česká Lípa
Name
Email
Comment
Or visit this link or this one