ablonec n. N. /FOTOGALERIE/ - Na venkovním hřišti v Pasekách, jehož povrch kvalitní házené příliš nepřeje, se přesto hrálo zajímavé utkání. Překvapivě po dvou kolech vedoucí tým tabulky, domácí béčko ELP, hostilo favorita Severočeské ligy Českou Lípu.
K zápasu se dá řící, že domácí celý zápas měli půběh pod vlastní kontrolou, ale fakticky zhoršenou hrou v druhém poločase dovolili Děčínu výrazně korigovat výsledek, že se domácí museli chvílemi bát i o body. Nakonec Lípa zaslouženě vyhrála 22:20.
Více o utkání - branky a sestava:

První kolo Českého poháru házenkářů bylo pro Pragováky dobrou herní prověrkou . . .

LOKO Česká Lípa – ELP Jablonec n. N. 16 : 26 (8:14)

Na venkovním antukovém hřišti se jablonečtí házenkáři z počátku museli přizpůsobit a tak se zaujetím hrající domácí do šesté minuty vedli 3:2. Poté dotahovali deset minut jedno, až dvoubrankové vedení Pragováků. Od poloviny první části hry však narůstalo skore výrazněji ve prospěch hostů, až na poločasových 8:14.

Házenkáři Lokomotivy budou i v novém ročníku Severočeské ligy házené bojovat o přední příčky. Kádr domácích zůstává prakticky nezměn, družstvo se snaží zaprocovat pár jedinců v dorosteneckém věku a udržet tak házenkářský tým co nejdélke.
Pokusíme se zprostředkovat vísledky či fotografie ze zápasů, i když budou případně převzaté od našich soupeřů.

E i n l a d u n g

zum 27. "Handballfest" der Stadt Mittweida vom 18. Juni - 19. Juni 2011 im

Talgut Lauenhain

Liebe Sportfreunde,

bereits zum 27. Mal lädt die Abteilung Handball des TSV Fortschritt Mittweida zum Mittweidaer Handballfest ein.

Wir würden uns freuen, auch Mannschaften Eures Vereins vom 18. Juni - 19. Juni 2011, im Talgut Lauenhain begrüßen zu können.

Házenkáři Lokomotivy se připravují na první jarní zápasy Severočeské ligy, která začíná již 2.4. V prvním kole jarní části zajíždí Lokomotiva do Liberce, kde odehraje první těžké utkání na hřišti soupeře. Z tohoto důvodu házenkáři po "zimní přípravě" odehrají dva přípravné zápasy na hřišti Bělé pod Bezdězem, tak aby si zase vyzkoušeli zápasový rytmus. Věříme, že tyto zápasy nás dostatečně připraví na jarní část a tu odehrajeme dle našich představ.