Zápas St. žáků v Lounech

Dnes jsme  odehráli zápas v Lounech. Navzdory očekávání jsme prohráli o "pouchých" 6 gólů.
V hale házenkářů z Loun jsme dnes odehráli zápas, který byl velice težký. Na začátku 1. poločasu po pětiminutové osobní obraně byl zápas celkem vyrovnaný na rozdíl jediné branky kteoru mělo navíc družstvo z Loun. V průběhu prvního poločasu jsme ztratili na soupeře 9 branek a zápas se zdál být prohrán, podobně jako v Lovosicích, kde jsme "dostali" 44:22.

Ve druém poločase se zdálo, že jsme chytili druhý dech, ale bohužel srovnat náskok domacích se nám nepovedlo a tak jsme prohráli o "pouhých" 5 branek.

Po zápase již tradičně došlo na sedmimetrové hody. Naše družstvo dalo poprvé všechny hody a kluci z družstva Loun dali "pouhé" 3 a tak jsme vybojovali bod do celkové tabulky.