První vítězství starších žáků v soutěži

Družstvu starších žáků (+dorostenci) se povedlo vybojovat v sobotním zápase proti družstvu Lovosice B první vítězství v soutěži, sic proti oslabenému sopeři, který přijel do České Lípy ve velmi okleštěné sestavě.
Hned od začátku se žákům povedl vstup do utkání. Prvních pět minut povinné osobní obrany skončilo nerozhodně. Následně však Lokomotiva však začala jasně dominovat utkání a postupně začal narůstat i brankový rozdíl ve skóre. Za Lokomotivu si zahráli všichni hráči, kteří se i brankově prosadili. Ve hře se žáci Lokomotivy snažili předvést i několik sehraných signálů, bylo vidět, že je nutné na nich ještě zatrénovat, ale i tak z nich padlo několik branek.
Druhý poločas byl dohráván již spíše jako trénink pro obě družstva. Přes značný náskok nebyli oba domácí trenéři Capouch a Mifek s hrou svých svěřenců spokojeni.
Žáci Lokotky předvedli bojovný výkon a zaslouženě si připasali první vítězství v soutěži, a to 32:12 a následně i v sedmietrových hodech 5:3.

Zápis z utkání starší žáci Loko Česká Lípa - Lovosice B najdete zde.